Back to Top

 


Jeżeli jeszcze nie czytałeś, zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu e-Route Pojazdy Użytkowe. Zobacz co ciekawego wydarzyło się w świecie ciężarówek i co warto o nich wiedzieć. Jak zwykle w wersji online, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę.


Zapraszamy do lektury


Zapraszamy na zlot

Master Truck



DAF zapowiada wprowadzenie

serii DAF XD


Czytaj więcej str. 38


Wyniki sprzedaży pojazdówużytkowych w 2022r


czytaj więcej str. 26

 



i wiele innych



UWAGA! Jeżeli otrzymali Państwo tego maila omyłkowo, prosimy o wypisanie się z prenumeraty wydawnictwa poprzez formularz kontaktowy



Ten mail został wysłany przez wydawnictwo e-Route Pojazdy Użytkowe. Administratorem danych osobowych jest wydawnictwo Sequence Media z siedzibą w Warszawie przy ul. Kulczyńskiego 14. Dane osobowe są zbierane przez Sequence Media wyłącznie w celu realizowania prenumeraty magazynów e-Route on-line, e-Route Expert i przesyłania drogą elektroniczną innych informacji branżowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz możliwość  ich modyfikacji i poprawiania. Dostęp, jak i wszelkie treści znajdujące się w wydawnictwach e-Route są całkowicie bezpłatne dla użytkownika. Jeśli nie chcą Państwo dostawać od naszej redakcjiinformacji drogą elektroniczną pod tym linkiem możecie się z niej wypisać Tutaj.





e-Route 07/2022 (112)